Lotto w UK, a przede wszystkim wygrana to z pewnością marzenie każdego z nas. Pamiętajmy, że milionerem możesz zostać tylko ten, kto graNa pewno słyszeliście, że to właśnie na terenie Wielkiej Brytanii, konkursy lotto należą do największych w Europie. Dlatego bez dwóch zdań jednym z największych marzeń każdego mieszkańca Wysp Brytyjskich pozostaje rozbicie pełnej puli. Toteż dziś na tapetę bierzemy właśnie najlepsze losowania w Anglii. Zapraszamy Państwa serdecznie do lektury dzisiejszego artykułu!

Spis treści

Lotto w UK – wstęp

Lotto w UK jest naprawdę bardzo popularne. Co na to wpływa? Przede wszystkim wzrastające sumy ewentualnych wygranych oraz chęć odniesienia wygranej. Połączenie tych dwóch czynników sprawia, że zarówno Anglicy, jak i Polacy w Anglii ulegają prawdziwej gorączce wygranej. Czy faktycznie jest to realne? Oczywiście, że tak! Przykład pary z 2012 roku, która wygrała łącznie 45 milionów funtów brytyjskich pokazuje, że jak najbardziej jest to możliwe. Jak wiadomo, dobrze wszystkim znane przysłowie w naszym kraju mówi jednak tak:

„Żeby wygrać, trzeba grać!”

Darmowe ogłoszenia w UK

EuroMillions – czyli co?

Ich wygrana padła w loterii EuroMillions, która jest międzynarodowym konkursem stworzonym już kilkanaście lat temu. Założycielami tej gry w 2004 roku były loterie 3 państw: Hiszpanii, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Ze względu na pokaźne wygrane, kolekturę tą uważa się za najpopularniejszą w całej Anglii, jak i poza nią. Obecnie, wzięcie udziału jest możliwe w 9 państwach Starego Kontynentu. Oprócz założycieli, są to następujące kraje: Szwajcaria, Portugalia, Luksemburg, Irlandia, Belgia i Austria. Na czym polega ta gra? Zasady nie sprawią nikomu większych trudności, a gra przypominają nieco polską wersję Lotto.

Wybieramy 5 cyfr z możliwych 50 i 2 gwiazdki z dostępnych 11. O której i gdzie mają miejsce losowania? Zawsze odbywają się w Paryżu, we wtorkowe i piątkowe wieczory, a dokładnie o 20:45. Jeśli okażemy się szczęściarzami i wygramy w tej loterii, to minimalnie możemy liczyć aż na 17 mln euro. Jednakże poprzez wyniki kumulacji, ewentualna główna wygrana może wzrosnąć nawet do kwoty 220 milionów euro!

EuroMillions w UK

Wspomniana wyżej wygrana niespełna 22-letnich partnerów, sprawiła, że oglądając wiadomości, ludzie niecierpliwie wyczekują jednego. Mianowicie wyników kolektur liczbowych, które każdorazowo dają szansę na ogromny zastrzyk gotówki. Pełną pulę w tej grze może zgarnąć tylko i wyłącznie pojedynczy kupon w całej Europie. Warto również dodać, że wygrane te niezwykle często padają właśnie na terytorium Zjednoczonego Królestwa.

Ważne! Dodatkowo każdy gracz, który bierze udział w EuroMillions UK, automatycznie uczestniczy również w tzw. kolekturze “Loterii Milionerów”.

UK Millionaire Maker – co to jest?

No właśnie, czym jest ta loteria milionerów (z ang. UK Millionaire Maker)? Już wyjaśniamy, wygrany w tej grze otrzymuje gwarantowany milion funtów brytyjskich. Zakład, który wykupiliśmy sprawdzamy po zestawieniu liczb we wcześniejszej loterii – EuroMillions. Generuje się on automatycznie za pomocą kodu w Loterii Milionerów, składającego się z połączenia 4 liter oraz 5 cyfr. Następnie wszystkie te kody bierze się pod uwagę w losowaniu, gdzie wybiera się jeden z nich. Tym samym jego posiadacz staje się zwycięzcą. Pamiętajmy, że aby loteria okazała się dla nas wygrana, nasz kod musi wyglądać dokładnie tak samo, jak ten z losowania.

Uwaga! Zgadzać się musi także pod względem kolejności. Tak więc, kupon pokrywający się tylko częściowo, niestety nie upoważnia nas do jakiejkolwiek wygranej.

Przestrzeń dla Twojej reklamy!

Lotto w UK Online – największe angielskie zakłady internetowe

Omawiając tematykę lotto w UK, nie powinniśmy zapominać o dostępie do uczestnictwa w kolekturach przez Internet. Te nowoczesne usługi uruchomiono już kilka lat temu. Jest to na prawdę wygodna forma wzięcia udziału w zakładach, gdyż wszystko załatwimy w 100% online. Wygrane, jakie padają w przestrzeni wirtualnej, także mogą przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Bez dwóch zdań wygrywając w Internecie, na pewno nie będziemy stratni. Wygrane online spokojnie mogą równać się z tymi w punktach stacjonarnych. Ponadto, wybór opcji online niesie za sobą szereg rozmaitych korzyści. Jakich konkretnie? Najważniejsze przedstawiamy poniżej.

Przede wszystkim system automatycznie informuje klienta o jego wygranej, więc nie musi co chwilę sprawdzać kuponu. Zwykle powiadomienie to przychodzi zaraz po wynikach losowania. Po drugie, nie musimy się martwić o zgubienie losu, gdyż wszystkie dane bezpiecznie przechowuje się w wewnętrznym systemie. Poza tym, internetowe lotto w UK daje także możliwość wygrania ogromnych sum pieniężnych nie tylko mieszkańcom Anglii. Tym samym zwiększa się więc suma ewentualnej wygranej, ale jednocześnie prawdopodobieństwo na większe pieniądze maleje. Z uwagi na większą liczbę graczy biorących udział w grze. Jakie gry lotto w UK są dostępne online? Jest ich na prawdę sporo, dlatego wybraliśmy kilka najbardziej wartych Państwa uwagi:

  • EuroMillions;
  • WinTrillions;
  • Lotto Social;
  • LoveMyLotto;
  • Play Lotto.

EuroMillions Online – jak zagrać przez Internet?

Najpopularniejsza kolektura w Anglii dostępna jest też online. W jaki sposób możemy wziąć udział w konkursie Euromillions? Wystarczy założyć darmowe konto na serwisie LottoGo. Strona ta zwana niegdyś pod nazwą World Lottery Club umożliwia także zakup jackpotów, syndykatów i zdrapek. Jak również udział w grach online, oraz grach na żywo. Wracając jednak do tematu EuroMillions Online to konieczne jest wypełnienie formularza za pomocą losowego generatora szczęśliwych liczb. Musimy kliknąć jedynie opcję “losuj”, a następnie system losowo wybierze nam nasze szczęśliwe liczby. Jest to nasza szansa na zgarnięcie głównej nagrody w kolekturze EuroMillions. Wysokość wygranej wahać się może nawet w granicach 200 milionów euro i to na pojedynczym kuponie! Podczas podawania wyników losowania, mamy możliwość śledzenia rezultatów zakładu oczywiście w pełni online. Co warto podkreślić to fakt, że poprzez dostęp do gry przez Internet, również Polacy mogą brać udział w tej grze.

Angielskie Lotto – zakończenie

Kończąc temat angielskiego lotto, trzeba sobie szczerze powiedzieć jedno. Mianowicie, że jak to w przypadku wszystkich kolektur, tak i w UK, szansa na wygraną jest tutaj mała. Wynika to z kilku elementarnych czynników. Głównie jednak z liczby graczy i wzięcia pod uwagę wyliczenia rachunku prawdopodobieństwa wygranej. Dlatego, grać powinno się jedynie w przypadku wysokich wartości kumulacji, wynoszących co najmniej kilkanaście milionów. Aczkolwiek, warte podkreślenia jest, że w Anglii zdecydowanie bardziej opłaca się grać, aniżeli w polskim lotto. Dlaczego? Dlatego, że ewentualną wygraną otrzymujemy oczywiście w walucie Anglii, czyli funtach szterlingach, a nie w złotówkach, jak ma to miejsce w Polsce.Dlatego też warto grać, bo może i to do nas uśmiechnie się szczęście!

Pamiętaj! Przyjmując, że kurs wymiany 1 GBP to co najmniej 5 PLN, to na wygranej zyskujemy jeszcze pięciokrotnie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.