Rankingi firm oferujących przelewy z Polski do Anglii są coraz bardziej powszechne. W Internecie działa wiele firm, które oferują niedrogie oraz szybkie transfery z Polski do Wielkiej Brytanii. Wiele osób korzysta z takich usług, ponieważ są one znacznie tańsze i szybsze niż standardowe przekazy z rachunków bankowych w Polsce na konta brytyjskie. Płatności międzynarodowe w banku są obarczone wysokimi prowizjami oraz dużymi opłatami za przewalutowanie. Dlatego warto poszukać lepszego rozwiązania.

Spis treści

Dlaczego warto korzystać z serwisów porównujących przelewy z Polski do Anglii?

Rankingi firm oferujących przelewy z Polski do Anglii sprawiają, że ludzie coraz częściej sięgają po ich oferty, ze względu na uczciwe kursy wymiany pieniędzy zbliżone do oficjalnych kursów rynkowych. Prowizje takich serwisów są bardzo niskie, więc takie płatności są niezwykle opłacalne szczególnie dla osób, które często wykonują przekazy w tym kierunku. Ofert jest bardzo wiele, a znalezienie najlepszej nie powinno stanowić dla nikogo problemu dzięki specjalnym porównywarkom i rankingom.

Przestrzeń dla Twojej reklamy!

Łatwe i szybkie porównywanie opłacalności ofert

Jeśli chodzi o transakcje z Polski do Anglii to warto obserwować rankingi internetowe, w których zamieszczane są najlepsze oferty. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na zapoznawanie się z tym, co oferują nam pojedyncze firmy i na ich samodzielne porównanie. Wystarczy tylko poszukać dobrego rankingu, który jest aktualizowany na bieżąco, aby dowiedzieć się, która firma posiada najniższą prowizję lub oferuje ciekawe promocje. W ten sposób każdy łatwo i bez problemu znajdzie usługodawców, których pomoc nie będzie stanowiła dużego obciążenia dla budżetu.

Skuteczne porównywanie firm pod kątem czasu realizacji transakcji

Najlepsze rankingi umożliwiają porównywanie firm nie tylko pod kątem opłat i prowizji. Możliwe jest również ustawienie filtrów rankingów w taki sposób, aby na pierwszych miejscach wyświetlały się firmy, które posiadają najwięcej polskich i brytyjskich kont, dzięki czemu czas trwania usług jest bardzo szybki i często opiera się nie tylko na przelewach krajowych, ale również na przelewach wewnętrznych umożliwiających wykonanie niedrogiego przekazu w ciągu zaledwie paru minut.

Poznawanie ocen oraz opinii innych klientów

Najlepsze porównywarki i rankingi umożliwiają dotychczasowym klientom firm oferujących tanie przelewy z Polski do UK, wystawianie opinii oraz ocen. Na podstawie takich informacji można również stworzyć ranking firm, które zdaniem klientów są najbardziej godne polecenia ze względu na ceny, jakość usług i bezproblemową obsługę klienta. Jeśli ktoś poszukuje lidera na rynku to zapoznanie się z ocenami i opiniami innych klientów jest sprawą obowiązkową.

Darmowe ogłoszenia w UK

Czy dobry ranking jest trudny w znalezieniu?

Na szczęście nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem porządnego sposobu na wysłanie pieniędzy z Polski do Anglii. Wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Oczywiście wchodząc na stronę rankingu, warto sprawdzić czy dane zestawienie jest aktualne oraz kiedy nastąpiła ostatnia aktualizacja. Tylko często aktualizowane serwisy są godne uwagi, ponieważ one dostarczają swoim użytkownikom prawdziwych informacji.

Polecane przez nas firmy oferujące przelewy z Polski do Anglii

Platformy online w przeciwieństwie do stacjonarnych konkurentów czy banków nie narzucają wysokich marż na swoje usługi. Możemy to zauważyć w każdej branży, szczególnie w finansach. Firmy oferujące internetowe przekazy pieniężne udostępniają system płatności międzynarodowych w przystępnych cenach. Postanowiliśmy stworzyć ranking najlepszych firm oferujących przelewy z Polski do Wielkiej Brytanii online. Oto one!

Miejsce #1: Klik-24 – Najlepszy wybór!

Miejsce 1 Klik-24 Najlepszy wybór

Klik-24 Ltd jest platformą online, która zasługuje bez wątpienia na pierwsze miejsce. Firma powstała w 2013 roku w Wielkiej Brytanii, jej biuro zlokalizowane jest w Londynie. Dzięki Klik-24 można wysyłać przelewy z Polski na Wyspy Brytyjskie. Większość transakcji dochodzi w 1-48 godzin w zależności od typu transferu. Klik-24 realizuje przelewy do wszystkich banków w Polsce i Wielkiej Brytanii po atrakcyjnym kursie wymiany walut. Do plusów na pewno można zaliczyć jeszcze fakt, że oferta jest zdecydowanie korzystna ze względu na brak jakichkolwiek opłat generowanych za przelewy z Polski do Anglii. Ponadto platforma Klik-24 oferuje intuicyjny i prosty w obsłudze panel klienta. Oczywiście rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Serwis posiada wiele tysięcy zarejestrowanych użytkowników oraz liczne pozytywne opinie w Internecie.

Szybkość transakcji: 1-2 dni

Opłata za przelew: zawsze za 0 PLN

Ocena: 4.9/5.00

Miejsce #2: TransferGO

Miejsce 2 TransferGO

TransferGo jest drugim z najlepiej ocenianych serwisów do zlecania przekazów zagranicznych. Platforma jest zautoryzowana przez FCA i ściśle szyfrowana, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasze finanse są bezpieczne. W ofercie znajdziemy przelewy natychmiastowe, które realizowane są już w 30 minut. Pierwsze dwa przelewy są darmowe, następnie serwis pobiera opłaty. Aby zlecić transakcję należy po prostu utworzyć profil w serwisie internetowym firmy.

Szybkość transakcji: 24h – opcja standard

Opłata za przelew: 0 zł * dwa pierwsze przelewy

Ocena4,8/5

Miejsce #3: WorldRemit

Miejsce 3 World Remit

WorldRemit to londyńska firma internetowa założona w 2010 roku. Oferuje przekazy pieniężne, które są bezpieczne i szybkie. Oferowane przez nią kursy wymiany walut są dość atrakcyjne. Niestety nie ma podanych stały opłat za realizację przelewu. Cena, jaką będziemy musieli finalnie zapłacić zależeć będzie od kwoty, jaką wyślemy. Wyświetli się ona podczas tworzenia transakcji.

Szybkość transakcji: 1-2 dni

Opłata za przelew: zależy od kwoty, jaką wysyłasz

Ocena: 4,7/5

Miejsce #4: Wise

Miejsce 4 Wise

Wise to międzynarodowa platforma płatnicza, która została założona w 2011 roku. Jest to kolejna alternatywa na bezpieczne i szybie transakcje zagraniczne. Wise daje nam do dyspozycji wirtualną kartę, którą możemy podpiąć do Google lub Apple Pay. Istnieje także możliwość zamówienia jej fizycznego odpowiednika, którego koszt to 41 zł. Jeśli chcemy zlecić przelew za pośrednictwem tej firmy musimy zarejestrować się na jej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. W kolejnym kroku ustalamy kwotę, jaką chcemy wysłać i wtedy pokaże nam się koszt, jaki będziemy musieli ponieść za finalizację transferu.

Szybkość transakcji: 2 dni

Opłata za przelew: w zależności od przesyłanej kwoty

Ocena: 4,7/5

Miejsce #5: CurrencyFair

Miejsce 5 Currencyfair

CurrencyFair to firma działająca w branży finansowej od 2009 roku. Realizuje ona transakcje w obszarze Europy, Kanady, Nowej Zelandii oraz Australii. Specjalizuje się w wymianach walut typu peer-to-peer, ułatwiając przesyłanie środków z naszego krajowego konta na zagraniczne.

Szybkość transakcji: 1-3 dni

Opłata za przelew: 13 zł

Ocena: 4,6/5

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.