Robisz regularnie przelewy do Polski z UK i masz wrażenie, że cały czas przepłacasz? To dobrze trafiłeś! Pokażemy Ci jeszcze więcej możliwości na wykonanie płatności online. To niezwykle wygodny i prosty sposób. Bez względu na wiek czy umiejętności komputerowe, każdy przekaz będzie jak bułka z masłem!

Spis treści

Proste przelewy do Polski z UK przez Internet

Wykonując przelewy do Polski z UK zapomnij o wycieczkach do banku i staniu w kolejkach, czekając na swoją porę. A także o wysokich, niepotrzebnych opłatach czy drogich pośrednikach po drodze. Według nas to zdecydowanie zbędne. Zwłaszcza jeśli do wyboru mamy dużo bardziej komfortowe usługi międzynarodowe online. A to znaczy, że siedząc wygodnie przed swoim laptopem czy smartfonem, wyślesz pieniądze do Polski już w kilka chwil. Tak naprawdę nie potrzebujesz do tego niczego więcej. Bez względu na to jaki jest cel Twojej operacji finansowej, może ona zostać zrealizowana na tyle szybko, że pieniądze dotrą do Twojego odbiorcy już w kilka godzin. Firmy specjalizujące się w przekazach pieniężnych, o których mowa, kładą również duży nacisk na bezpieczeństwo transferu Twoich środków.

Specjalista w swoim fachu

Co jeszcze gwarantują Ci, wspomniani wyżej, operatorzy przekazów pieniężnych? Poza wymienioną wygodą w realizacji przekazów międzynarodowych, ich szybkością oraz bezpieczeństwem, takie firmy mają jeszcze więcej zalet oraz usług do Twojej dyspozycji. Niewątpliwym plusem są darmowe standardowe przelewy oraz niskie opłaty za ekspresowe przekazy. Ponadto oferują one konkurencyjne kursy wymiany walut, a także profesjonalną obsługę. Podsumowując, Ty wygodnie wysyłasz pieniądze, nic za to nie płacąc i jeszcze jesteś obsługiwany przez wykwalifikowanych ludzi, a Twój odbiorca w krótkim czasie i w bezpieczny sposób otrzymuje od Ciebie przelew na swoje polskie konto. Bez wątpienia tacy pośrednicy są atrakcyjną opcją w przypadku przelewów funtów do Polski.

Darmowe ogloszenia

Gdzie nie warto?

Dlaczego serwisy transferowe są tak konkurencyjne w porównaniu do przekazów bankowych? Otóż instytucje bankowe co prawda oferują równie wygodne oraz bezpieczne (a może nawet nieco bezpieczniejsze) usługi międzynarodowe. Jednak są one nie tylko bardzo drogie, ale także czasochłonne. Realizacja takich przekazów w banku może trwać nawet do 3-4 dni. Koszty i czas mogą się zwiększyć przy konieczności uczestnictwa innych instytucji pośredniczących w danej transakcji. Korzystając banków nie możemy liczyć także na tak atrakcyjny kurs wymiany walut, jaki dają nam obecnie firmy online. Wysokie opłaty za przelewy online do Polski z UK poniesiemy również korzystając z portfela cyfrowego (np. PayPal) lub kantora internetowego. Jeśli zainteresowaliśmy Cię ofertą platform walutowych, przejdź do dalszej części artykułu, gdzie przyjrzymy się im dokładniej, jak najtaniej wysłać pieniądze z UK do Polski.

Komfortowe przekazy międzynarodowe

Wygodne przelewy do Polski z UK dla każdego

Skoro już tak wychwalamy przelewy do Polski z UK za pomocą serwisów transferowych, przyjrzyjmy się jeszcze bliżej tej metodzie transakcji. Przechodząc do konkretów, pewnie chcesz wiedzieć, jakie firmy szczególnie polecamy. Branża finansowa rozwija się non stop, dzięki czemu mamy do wyboru wiele stron internetowych zajmujących się przekazami. Stąd jednoznaczna decyzja może być dość utrudniona. Dlatego na podstawie kilku wysoko ocenionych firm specjalizujących się w usługach finansowych według niezależnego portalu Trustpilot, stworzyliśmy ranking. Zapewne ułatwi on wybór każdemu, kto nie znalazł jeszcze idealnego dla siebie sposobu wysyłania pieniędzy. Wyróżnione platformy podzieliliśmy na trzy punkty dotyczące opłat za przelew, czasu realizacji oraz opinii klientów.

Ranking

Zanim wyślesz przekaz do rodzinnego kraju, rozsiądź się wygodnie w zaciszu domowym i przyjrzyj się poniższej tabeli (opłaty dotyczą przelewów standardowych).

FIRMAOPŁATYCZASOPINIE
Klik-24£01-2 dni4,9/5
CurrencyFair £31-2 dni4,4/5
WorldRemit£51-3 dni4,1/5
Źródło: https://pl.trustpilot.com/

Najlepszy sposób na przelewy do Polski z UK według opinii klientów

Na nasz wybór przelewów do Polski z UK mają niewątpliwie oceny osób, które skorzystały z usług danych firm. Jest to istotne kryterium, którym się często kierujemy. Mówi nam ono także o tym, jakie wybrana platforma walutowa ma podejście do swoich klientów. A co za tym idzie, jeśli obsługa będzie profesjonalna, pomocna oraz zaangażowana w relację z nami, zwiększy tym samym swoje szanse na to, że zechcemy ponownie skorzystać z tego, co ma dla nas do zaproponowania. Oczywiście, zgadzamy się z tym, że niskie opłaty za przekazy oraz ich szybka realizacja są równie ważne. Jednak to właśnie komentarze Internautów tak wiele nam mówią i bardzo często weryfikują to, co obiecuje nam konkretny serwis transferowy. Nieraz konkretna ocena czy opinia może zdecydować czy wybierzemy danego operatora przekazów pieniężnych czy też zrezygnujemy z jego usług. Dlatego przychodzimy do Was z pomocą w postaci rankingu. A ponadto polecamy sprawdzić na wiarygodnych stronach internetowych opinie innych na temat wyżej wymienionych firm.

Przestrzeń dla Twojej reklamy!

Klik-24 na podium

Idąc dalej tym tropem, widzimy, że na prowadzeniu jest Klik-24. Daje nam to do zrozumienia, że firma nie tylko zapewnia nam korzystne warunki transakcji, ale również dba o klienta. Zarówno tego stałego, który regularnie wysyła pieniądze z UK do PL, jak i przyciąga nowych swoją atrakcyjną ofertą. Zespół podkreśla, że zarówno zaufanie, jak i potrzeby klientów są dla nich bardzo ważne. Motywuje ich to do dalszych działań i bezustannego polepszania jakości swoich usług finansowych. Właśnie też z tego powodu, warto zaprezentować dokładniej ofertę firmy Klik-24. Cechują ją tanie i szybkie transakcje: darmowy przelew standardowy – 1-2 dni robocze, ekspresowy przekaz za jedyne 9,99 zł (£1.99) – 1 dzień roboczy. Ponadto gwarantuje korzystny kurs walut, bezpieczny transfer środków oraz ochronę Twoich wrażliwych danych. Upewnia nas w tym, posiadana przez firmę, licencja ochrony danych osobowych Data Protection Licence (wydana przez ICO).

Jak wysłać pieniądze?

Nowoczesna platforma firmy Klik-24 jest jednocześnie intuicyjna i prosta w obsłudze. Na stronie zarejestrujesz się całkiem za darmo w kilka chwil i bez żadnych dokumentów. Wystarczy, że podasz podstawowe dane, jak: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, email oraz numer telefonu. Równie łatwo zlecisz operację finansową. Oto krótka instrukcja:

  • Gdy już wcześniej się zarejestrowałeś, teraz zaloguj się do serwisu Klik-24. W panelu kalkulatora wybierz odpowiednią walutę (czyli w przypadku przelewów do Polski z UK to będzie GBP i PL), a potem kwotę i rodzaj przelewu (Standard/Express).
  • Następnie w specjalnym formularzu wypełnij dane swojego odbiorcy (w tym numer rachunku, tytuł przelewu oraz jego imię i nazwisko). Możesz go przy okazji oznaczyć jako stałego adresata.
  • Sprawdź dokładnie wszystkie dane, po czym zleć transakcję. Na koniec, za pośrednictwem swojego banku, wykonaj przekaz na konto Klik-24. Kolejne kroki są już po stronie firmy transferowej. Jakie to łatwe, prawda?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.