Zwiększone możliwości podróżowania oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia sprawiły, że na terenie Wielkiej Brytanii mieszka wielu Polaków, w celach zartobkowych. Bardzo często ludzie ci wykonują przelewy do swoich rodzin lub do różnych firm na terenie Polski. Transakcje wykonują ze swoich angielskich rachunków bankowych. Ponoszą przy okazji spore koszty oraz muszą często czekać dość długo na realizację płatności. W związku z tym na rynku pojawiły się specjalne firmy oferujące szybkie i niedrogie przekazy z UK do Polski.

Spis treści

Tanie i szybkie przekazy z UK do Polski

Oferta serwisów oferujących tanie i szybkie przelewy z Anglii do Polski, jest odpowiedzią na potrzeby Polaków na emigracji. Są to osoby, którym zależy na dokonywaniu płatności bez długiego oczekiwania na realizację przelewu oraz bez ponoszenia sporych kosztów. Transakcje gotówkowe czy też przelewy zlecane w tradycyjnych bankach są obarczone wieloma kosztami. Możemy ponieść opłaty za prowizję, przewalutowanie czy koszty banków pośredniczących. Wspomniane wyżej serwisy umożliwiają uniknięcie takich dodatkowych opłat.

Przestrzeń dla Twojej reklamy!

Niedrogie przelewy z angielskich kont na polskie rachunki bankowe

Jedną z najważniejszych zalet opisywanych wyżej serwisów jest fakt, że oferują one niedrogie przelewy. Kwota prowizji to zwykle od jednego do kilku funtów. Możemy również natrafić na darmowe przelewy z UK do Polski. Co w porównaniu z opłatą rzędu kilkudziesięciu funtów za tradycyjny przelew bankowy, stanowi dużą różnicę. Takie niskie kwoty sprawiają, że ofertami prezentowanych firm interesuje się coraz więcej osób. Jest to opcja szczególnie polecana dla ludzi dokonujących cyklicznych, regularnych płatności. W przypadku wykonania kilku przelewów miesięcznie można spokojnie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Krótki czas oczekiwania na wykonanie przelewu

Tradycyjne przelewy z angielskiego konta trwają zwykle kilku dni. Czas dostarczenia pieniędzy zależy od wielu czynników zewnętrznych jak:

  • banki biorących udział w transakcji,
  • ewentualnych banków pośredniczących, czy
  • czasu zlecenia przelewu.

W przypadku ofert firm specjalizujących się w przelewach międzynarodowych, maksymalny czas oczekiwania na zaksięgowanie środków na koncie odbiorcy to dwa dni robocze. Często pieniądze mogą pojawiać się u odbiorcy nawet tego samego dnia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej ludzi spogląda przychylnym okiem na oferty takich firm.

Darmowe ogłoszenia w UK

Dlaczego przekazy z UK do Polski są szybkie i tanie?

Sekretem działalności takich firm jest opieranie transakcji o przelewy krajowe. Klient po prostu przelewa środki z angielskiego konta na angielski rachunek firmy, a firma robi przelew ze swojego polskiego rachunku na polskie konto odbiorcy. Zamiast jednego długotrwałego i kosztownego przelewu międzynarodowego, mamy dwa przelewy krajowe. Dlatego taka transakcja jest o wiele szybsza i nie generuje dużych kosztów.

Ranking internetowy sposobem na znalezienie najlepszej oferty

Poszukując najlepszych i najbardziej opłacalnych ofert, wcale nie trzeba odwiedzać dziesiątek stron internetowych. Zestawienie firm specjalizujących się w szybkich i tanich przelewach znajduje się na naszej stronie. Jeśli chodzi o przelewy z UK do Polski ranking internetowy jest najrozsądniejszym wyjściem. Możesz bez problemu porównać wiele ofert w krótkim czasie. Zarówno pod kątem ceny i czasu realizacji usługi, jak również pod kątem ocen i opinii wystawianych przez osoby, które skorzystały z takich usług.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.