Szukasz sposobu na takie przelewy z UK do Polski, aby po transakcji zostało Ci jeszcze trochę gotówki w portfelu? Dzięki operatorom przekazów pieniężnych bez problemu możesz wysyłać funty na polskie konta. Jest to metoda bardzo prosta i bezpieczna, a sam transfer niezwykle tani i szybki. Zapoznaj się z dokładnymi danymi na podstawie rankingu firm, który przeanalizowaliśmy w tym artykule.

Spis treści

Wybierz przelewy z UK do Polski z gwarancją bezpieczeństwa

Przelewy z UK do Polski to w obecnych czasach zwykła, codzienna sytuacja. Na Wyspach osiedliło się ponad milion polskich emigrantów. A co za tym idzie, część z nich wyjechało w poszukiwaniu pracy. Zarobione pieniądze wysyłają rodzinie, która została w kraju. Jeśli i Ty jesteś jedną z tych osób, którym zależy na korzystnych usługach międzynarodowych, dobrze trafiłeś! Bo właśnie w tym artykule skupiamy się na tanich i szybkich przekazach za pośrednictwem platform wymiany walut. Pewnie wiesz, że takich firm jest coraz więcej na rynku oraz są z każdym dniem częściej wybieraną formą przekazu środków. A jeśli jeszcze o nich nie słyszałeś, chętnie wyjaśnimy dlaczego tacy operatorzy to teraz najlepszy wybór. Przekonaj się, że przelewy online z ich pomocą są nie tylko atrakcyjne finansowo, ale również bardzo wygodne i bezpieczne.

Darmowe ogloszenia

Wady instytucji bankowych

Zapewne bezpieczne przelewy z Anglii do Polski kojarzą się Wam głównie z tradycyjną bankowością. A to dlatego, że każdy z Was zna swój bank i prezentowaną przez niego ofertę. Jednak warto zdać sobie również sprawę, że ta metoda wiąże się z wysokimi opłatami transferowymi, a nasz odbiorca może czekać na pieniądze nawet przez kilka dni. Owszem, bank może zaproponować możliwość przelewu ekspresowego, ale są to kolejne dodatkowe koszty. Ponadto mogą do tego dojść niespodziewane wydatki w postaci opłat innych banków pośredniczących w naszej transakcji. Dlatego niezwykle ważne jest również sprawdzenie dokładnych stawek przed wykonaniem samego przekazu, aby później nie mieć nieprzyjemnej niespodzianki.

Zalety serwisów transferowych

Aby udowodnić Wam jak atrakcyjnie na tle banków wypadają firmy transferowe, przedstawimy to Wam na podstawie prostej tabeli.

FIRMA TRANSFEROWAINSTYTUCJA BANKOWA
Opłaty za transakcjęstandardowy przelew za darmo, za ekspresowy niskie kosztywysokie opłaty, często “ukryte koszty”
Czas realizacjizwykły przekaz zaledwie 1-2 dni, szybki nawet w ciągu kilku godzindługi, kilkudniowy, nawet do tygodnia
Kurs wymiany walutkorzystny, atrakcyjnyniekorzystny, słaby
Proces operacjiprosty, intuicyjna platforma, większością zajmuje się firmaczasochłonny, oparty na wielu dokładnych danych (nadawcy oraz odbiorcy)
Bezpieczeństwo usługifirmy są regulowane i zarejestrowane przez władze finansowe w krajutak, posiadają wiele warstw zabezpieczeń
Źródło: moneytransfers.com

Zaufaj specjalistom w przelewach z UK do Polski

Odwołując się do wcześniej przedstawionych danych w formie tabeli, możemy wywnioskować, że zdecydowanie bardziej opłacalną formą przelewów z UK do Polski są firmy specjalizujące się w przekazach pieniężnych niż instytucje finansowe, jakimi są banki. Wręcz są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o opłaty za transakcję czy czas jej realizacji. A to znaczy, że dostarczą oni Twoje pieniądze mniej kosztownie i szybciej do odbiorcy. Ponadto zapewnią tak samo wygodne i komfortowe standardy jak banku. Jest to związane z tym, że serwisy transferowe dysponują nowoczesną technologią i systemami pieniężnymi. A to przede wszystkim ułatwia sam proces operacji finansowej. Możesz być pewny, że to również ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo przesyłania pieniędzy przez Internet.

Wygoda i bezpieczeństwo przekazu

Duży wybór – nasz ranking!

Mamy nadzieję, że choć trochę przekonaliśmy Cię do skorzystania z usług platform walutowych, gdyż uważamy, że najlepszym sposobem przesyłania pieniędzy jest Internet. A wybór tych firm jest na tyle duży, że może to powodować pewne trudności w znalezieniu tej najkorzystniejszej dla siebie. Dlatego opierając się o najlepsze kryteria, jakie charakteryzują się serwisy transferowe, czyli opłaty i czas transakcji, zaprezentujemy kilka dobrze ocenianych przez klientów, stron zajmujących się przekazami.

FIRMAKOSZTY TRANSAKCJICZAS REALIZACJIOPINIA KLIENTÓW
Klik-240 £1-2 dni4,9/5
Remitly1,99 £3-5 dni4,1/5
WorldRemitw zależności o wysyłanej kwoty1-3 dni4,1/5
Źródło: https://pl.trustpilot.com/

Najlepsze przelewy z UK do Polski na wyciągnięcie ręki

Na podstawie powyższej tabeli wyłania nam się firma Klik-24, która jest bezkonkurencyjna w przelewach z UK do Polski. A to znaczy, że oferuje ona atrakcyjne usługi online. Czyli darmowy standardowy przelew oraz niskie opłaty za przekaz ekspresowy, jedyne 9,99 zł (£1.99). Co za tym idzie, zwykła operacja finansowa zajmuje 1-2 dni, a w przypadku szybkiej – Twój odbiorca może mieć pieniądze na swoim polskim koncie już na drugi dzień. Warto wspomnieć o niezwykle korzystnym kursie wymiany walut oraz wyjątkowej wygodzie w samym wykonywaniu transakcji. Bez niepotrzebnego stania w długich kolejkach banku, za pomocą swojego urządzenia, jak laptop, tablet czy smartfon, w łatwy sposób zlecisz dowolną transakcję. Dzięki prostej w obsłudze i intuicyjnej platformie Klik-24, na której nie tylko bezpłatnie się zarejestrujesz, ale także tanio wyślesz pieniądze do bliskich oraz w prosty sposób będziesz mógł zarządzać swoim Panelem Klienta.

Przestrzeń dla Twojej reklamy!

Jakie to proste!

Kontynuując kwestię strony internetowej, zobacz jak prosty jest sam proces wysyłania przekazu pieniężnego. A mianowicie:

  • Po założeniu konta na stronie, należy się zalogować.
  • Następnie trzeba wybrać jeden z typów przelewów (standard lub express), wybrać kraj nadawcy i odbiorcy oraz wpisać konkretną kwotę. Po czym, wszystko potwierdzić klikając w „Prześlij pieniądze”.
  • Po przeniesieniu nas do krótkiego formularza przelewu, trzeba w nim uzupełnić niezbędne dane adresata. Czyli imię i nazwisko (lub nazwa), numer konta bankowego oraz tytuł przelewu.
  • Po wprowadzeniu i potwierdzeniu wszystkich wymaganych informacji, należy jeszcze uzupełnić dane firmy Klik-24. Po zaksięgowaniu wpłaty, firma przystępuje do realizacji przelewu na polski rachunek.

Bezpiecznie do celu

Co jeszcze warto wiedzieć o serwisie Klik-24? Również to, że kładzie on duży nacisk na bezpieczeństwo zarówno Twoich pieniędzy, jak i danych osobowych. W związku z tym, firma zadbała o to, aby platforma była umieszczona na specjalnych serwerach zabezpieczonych poprzez szyfrowane połączenia SSL. A to znaczy, że zapewnia identyczne standardy bezpieczeństwa jak w banku. Co za tym idzie, dane osobowe Klientów są chronione przed nieprzyjemnymi sytuacjami, jak np. ich kradzież, utrata czy modyfikacja. Klik-24 może się pochwalić także Data Protection Licence, czyli licencją danych osobowych wydaną przez ICO oraz licencją instytucji płatniczej wydaną przez FCA.

To już wszystko na dzisiaj w tym temacie. Jeśli chcesz być z Nami na bieżąco to odwiedzaj naszą stronę regularnie. Ogłoszenia w UK to doskonałe źródło informacji, gdzie możesz znaleźć to, czego potrzebujesz. Odkryj świat możliwości na naszym portalu ogłoszeniowym! Przeglądaj setki ofert nieruchomości, znajdź wymarzoną pracę, dokonaj udanych transakcji. Poznaj wyjątkowe ogłoszenia, które spełnią Twoje potrzeby i sprawią, że codzienne życie stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.