Najlepsze przekazy pieniężne z UK do Polski są trudne do znalezienia. Zwłaszcza, gdy opłaty za transfer u różnych usługodawców nie są tak oczywiste. Nie martw się, wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę i sprawdziliśmy najważniejsze firmy zajmujące się takimi transferami, wraz z krótkim opisem. Przeanalizowaliśmy ponad 10 banków i 12 firm oferujących przelewy internetowe. Na podstawie tego przygotowaliśmy naszą listę najlepszych usług do wysyłania pieniędzy za granicę.

Spis treści

Najlepsze przekazy pieniężne z UK do Polski

Najlepsze firmy oferujące przekazy pieniężne z UK do Polski umożliwiają łatwe i tanie przesyłanie pieniędzy. Można skorzystać z ich usług do transferu gotówki znajomym lub rodzinie. Wiele osób fizycznych lub przedsiębiorstw dokonuje płatności za towary lub usługi. Jest to dość wygodny sposób , ponieważ można zrealizować przelew za pośrednictwem smartfonu lub urządzenia mobilnego.

Banki powoli zaczęły korzystać z Internetu, co umożliwiło wielu firmom finansowym na opracowanie narzędzi ułatwiających szybki i sprawne przesyłanie pieniędzy. Mimo, że banki ułatwiły przelewy pieniężne online, nie tylko za pośrednictwem aplikacji. Jednak płatności międzynarodowe są nadal drogie do wykonania bez pomocy zewnętrznego dostawcy przekazów pieniężnych.

W tym miejscu naprawdę wyróżniają się serwisy do przesyłania pieniędzy. W ostatnim czasie witryny rozwinęły się w sposób znaczący jako korzystny sposób do finansów osobistych. Aplikacje do przelewów umożliwiają wysyłanie pieniędzy na całym świecie, do wybory mamy wiele różnych walut. Z takimi przelewami zwykle wiąże się stała jednorazowa opłata, więc sprawdź ile ona wynosi. W każdym bądź razie najlepsze firmy zwykle oferują rozsądne stawki lub przelewy za 0 zł.

Przestrzeń dla Twojej reklamy!

Ile kosztują przekazy w firmie do przesyłania pieniędzy?

Najlepsze firmy do przesyłania pieniędzy oferują bezpłatne przelewy do Polski. Choć koszty takiej transakcji różnią się w zależności od tego, jakie rodzaj przelewu wybierzesz. Wiodące serwisy na rynku oferuje bezpłatne przelewy ze standardową szybkością dostarczenia środków w czasie od 1 do 3 dni roboczych. Natomiast pobierają opłaty, jeśli chcesz przyspieszyć dostarczenie pieniędzy na swoje konto bankowe.

Drugą kwestią pozostaje kurs wymiany walut. Warto o tym wspomnieć, ponieważ usługodawcy świadczący międzynarodowe przelewy pieniężne z UK do Polski ustalają własne stawki. Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie opłaty, najlepiej jest to zrobić poprzez sprawdzenie jaka kwota wpłynie do odbiorcy po przeliczeniu GBP na PLN.

Czy platformy do przesyłania pieniędzy są bezpieczne?

Bezpieczeństwo pozostaje kluczowym elementem w platformach do przelewów pieniężnych. Warto upewnić się, czy transakcje są chronione, a firma, z której usług zamierzasz skorzystać posiada odpowiednie licencje. W Polsce taką funkcję pełni Komisja Nadzoru Finansowego (KNF), zaś w Anglii Financial Conduct Authority (FCA).

Serwisy Internetowe do wysyłania pieniędzy są bardziej bezpieczne niż gotówka, ponieważ większość operacji odbywa się online. Dodatkowo jest bezpieczniejsze niż wypisanie czeku, ponieważ nie ujawni numeru konta bankowego ani numeru rozliczeniowego osobie, która je otrzyma. Rejestrując się w serwisie do przesyłania pieniędzy, zasadniczo umożliwiasz każdemu wysłanie Ci płatności cyfrowej bez przeglądania żadnych informacji o Twoim koncie. W przeciwieństwie do gotówki, płatności online nie można utracić czy zgubić.

Darmowe ogłoszenia w UK

Najlepsze przekazy pieniężne z UK do Polski – podsumowanie

Aby przedstawić najlepsze przekazy pieniężne z UK do Polski, przeanalizowaliśmy kilkanaście opcji oferowanych przez czołowe firmy na tym rynku. Dzięki temu stworzyliśmy ranking firm, uwzględniając tylko te serwisy, które spełniają następujące kryteria:

  • Opłaty: Każda aplikacja z naszej listy oferuje tanie (lub bezpłatne) standardowe przelewy na konto bankowe i nalicza wyższe opłaty tylko w przypadku płatności ekspresowych.
  • Funkcje: Serwisy z tej listy oferują szereg korzyści, w tym szybki transfer oraz łatwość, z jaką możesz wysłać pieniądze na konto bankowe.
  • Bezpieczeństwo: Wybraliśmy firmy, które są licencjonowane i autoryzowane przez FCA lub KNF.
  • Recenzje i oceny użytkowników: wszystkie serwisy w naszym zestawieniu mają wystawione recenzje użytkowników na portalu Trustpilot.

Najlepsze obecnie dostępne aplikacje do przesyłania pieniędzy znajdziesz w rankingu firm oferujących przelewy z UK do Polski.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.