Limu.pl zobowiązuje się do przestrzegania prawa do prywatności podczas korzystania z naszej witryny.
Niniejsza Polityka Prywatności zawiera informacje dotyczące naszych zasad ochrony prywatności w odniesieniu do całej witryny Limu.pl

Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o ochronę Twoich danych osobistych. Niniejsza Polityka Prywatności dostarczy Ci informacji na temat tego, w jaki sposób postępujemy z Twoimi danymi osobowymi. Dowiesz się także o przysługujących Ci prawach oraz o tym, jak obowiązujące przepisy chronią Ciebie i Twoje dane osobowe. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności przed rozpoczęciem korzystania z naszych Usług.

Zbierane przez nas dane są przetwarzane zgodnie z celem, w jakim zostały one zebrane oraz na podstawie właściwych przepisów prawa. Podstawą może być:

 • Twoja zgoda;
 • zawarta między nami umowa na świadczenie usług drogą elektroniczną;
 • obowiązek prawny;
 • prawnie uzasadniony interes realizowany przez nas lub przez osobę trzecią.

W niektórych przypadkach zgodę możesz wyrazić przez wpisanie danych w polach oznaczonych jako nieobowiązkowe. W takim przypadku będziemy przetwarzać te dane w celu opisanym przy tych polach, np. podając kod pocztowy, wyrażasz zgodę na wyświetlanie treści serwisu dopasowanego do Twojego położenia terytorialnego.

Będziemy Cię pytali o zgodę na przetwarzanie, w tym na profilowanie Twoich danych osobowych, w celu dopasowywania treści, reklam i innych usług w Serwisie, przez nas i przez naszych Partnerów.

Jeśli wyrazisz taką zgodę, będziemy także przesyłali Ci elektronicznie informacje handlowe na temat naszych towarów i usług lub towarów lub usług naszych Partnerów lub podmiotów współpracujących.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane, gdy będzie to niezbędne do celów wynikających z prawnie usprawiedliwionych interesów realizowanych przez nas lub przez osoby trzecie oraz w celach analitycznych, co będzie polegało na badaniu i analizie ruchu w naszym Serwisie. Badania te zlecamy firmie Google.

Niniejsza Polityka Prywatności ma zastosowanie do wszelkich produktów, usług, treści, funkcjonalności, technologii lub funkcji oraz wszystkich powiązanych stron internetowych, aplikacji mobilnych, witryn mobilnych lub innych usług internetowych, lub aplikacji, które oferujemy.

1. Gromadzenie i wykorzystywanie informacji

Limu.pl jest wyłącznym właścicielem informacji o klientach zgromadzonych na tej stronie. Nie będziemy udostępniać tych informacji w inny sposób niż opisany w niniejszym oświadczeniu. Lium.pl zbiera informacje od naszych użytkowników w kilku miejscach na naszej stronie internetowej.

We wszelkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z nami na adres mailowy iod@limu.pl, jak też przy pomocy formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej https://limu.pl/kontakt.

W zakresie danych zbieranych automatycznie opisanych w pkt. 1.3, Polityki Prywatności administratorami Twoich danych mogą być także nasi Partnerzy wskazani w pkt. 9 Polityki Prywatności.

1.1 Wnioski o udzielenie informacji

Na całej naszej stronie masz możliwość skontaktowania się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu zadawania pytań, uzyskania informacji, zarejestrowania się w celu korzystania z forów dyskusyjnych, paneli ogłoszeniowych lub przedstawienia komentarzy i sugestii. Możesz również otrzymać możliwość skontaktowania się z jednym z naszych przedstawicieli w celu uzyskania informacji na temat naszych produktów lub usług. Możemy zażądać od Państwa dodatkowych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko oraz numer telefonu, aby pomóc nam w spełnieniu Państwa prośby.

1.2 Dane zbierane podczas rejestracji

Aby skorzystać z niektórych funkcji naszego Serwisu, musisz się zarejestrować np. gdy będziesz chciał zamieścić ogłoszenie, dodać komentarz, zapisać się na listę Newslettera czy dodać post na forum. Poprosimy Cię wtedy o podanie Twoich danych osobowych, aby świadczyć Ci usługę, z której zamierzasz skorzystać.

Podanie powyższych danych jest niezbędne do korzystania z usług oferowanych w ramach Konta.

Jeśli nie ukończysz procesu Rejestracji, tj. nie dokonasz aktywacji Konta poprzez kliknięcie linku przesłanego na wskazany przez Ciebie adres e-mail, zbieramy podane przez Ciebie do tego momentu dane osobowe:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail;
 • numer telefonu komórkowego

Dodatkowe dane osobowe

W trakcie korzystania z naszych Usług możesz również dobrowolnie podać następujące dodatkowe dane osobowe:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail;
 • numer telefonu komórkowego;
 • dane dotyczące płatności w przypadku, gdy jesteś zainteresowany zakupem naszych Usług Odpłatnych określonych w Regulaminie, które w zależności od zastosowanej metody płatności obejmują:
  • dane Twojej karty kredytowej (imię i nazwisko posiadacza karty, data jej ważności, typ karty kredytowej i cztery ostatnie cyfry numeru karty);
  • Twój numer komórkowy;
  • Twój adres email. 

Jeśli wyrazisz na to odrębną zgodę będziemy także przetwarzać udostępnione przez Ciebie dane w celach marketingowych naszych oraz naszych Partnerów lub innych podmiotów współpracujących.

1.3 Dane, które gromadzimy automatycznie, kiedy korzystasz z naszych Usług

Podczas korzystania z naszego serwisu zbieramy i gromadzimy informacje takie jak: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu a także inne podobne informacje.

Dane o urządzeniu

Gromadzimy informacje dotyczące Twojego urządzenia, takie jak wersja systemu operacyjnego oraz unikalne identyfikatory. Przykładem takich informacji jest nazwa sieci komórkowej, z której korzystasz, Twój adres IP, ustawienia języka urządzenia, marka i typ urządzenia, system operacyjny i wersja urządzenia, typ i wersja przeglądarki oraz informacje o oprogramowaniu dotyczące urządzenia, takie jak czcionki, strefa czasowa systemu i przeglądarki, dostępne formaty wideo i audio. Jeśli jesteś zalogowany, informacje związane z urządzeniem są przez nas łączone z Twoim kontem OLX.

Informacje o lokalizacji

W zależności od ustawień prywatności Twojego urządzenia, jeśli wystawiasz w naszym Serwisie do sprzedaży określony przedmiot, automatycznie zbieramy i przetwarzamy informacje na temat Twojej aktualnej lokalizacji. Do określenia lokalizacji wykorzystujemy różne technologie, w tym adres IP, GPS, punkty dostępu Wi-Fi i stacje telefonii komórkowej. Dane dotyczące Twojej lokalizacji pozwalają na wyświetlanie i przeglądanie przedmiotów wystawionych do sprzedaży w Twoim sąsiedztwie oraz ułatwiają Ci sprzedaż przedmiotów w Twojej okolicy. W przypadku, gdy będziemy potrzebować danych o Twojej lokalizacji, najpierw wyświetlimy pop-up, w którym poprosimy Cię o zezwolenie lub odmowę dostępu do danych o Twojej lokalizacji na Twoim urządzeniu mobilnym. 

Dane dotyczące logowania

Gromadzimy szczegóły techniczne, w tym adres protokołu internetowego (adres IP) Twojego urządzenia, informacje o strefie czasowej i systemie operacyjnym. Przechowujemy również informacje na temat Twojego logowania (data Rejestracji, data ostatniej zmiany hasła, data ostatniego udanego logowania) oraz typu i rodzaju Twojej przeglądarki internetowej.

Dane o aktywności w Serwisie

Zbieramy informacje dotyczące Twojej aktywności w Serwisie, a wśród nich informacje o stronach, z których trafiasz na nasz Serwis, datę każdej wizyty, wyniki Twoich wyszukiwań, listy Produktów oraz banery reklamowe, w które kliknąłeś, Twoje interakcje z takimi reklamami, Ogłoszeniami i listami produktowymi, czas trwania Twojej wizyty, informacje o Twoich Ogłoszeniach i zakupionych Przedmiotach, a także kolejność, w jakiej odwiedzałeś poszczególne sekcje naszego Serwisu.

1.4 Pozostałe dane

Dane dodane w formularzu kontaktowym za pomocą strony internetowej tj. telefon, email, imie i nazwisko potrzebujemy celem możliwości zwrotnego kontaktu. Może się jednak zdarzyć, że z uwagi na specyfikę Twojego żądania lub prośby, będziemy musieli pobrać od Ciebie jeszcze inne dane. Podanie przez Ciebie ww. danych nie jest obowiązkowe, lecz jest niezbędne do dokonania czynności lub uzyskania informacji, które Cię interesują. Powyżej wymienione dane będziemy przetwarzać w celu realizacji żądanych przez Ciebie czynności.

Jeśli zdecydujesz się na udział w organizowanych przez nas konkursach czy ankietach i przekażesz nam w związku z tym Twoje dane, wówczas będziemy je przetwarzali w celu przeprowadzenia danej akcji, w celu wyłonienia laureatów i przyznania im nagród. Jeśli konkurs czy ankieta, w której bierzesz udział będą posiadały własną notę informacyjną regulującą kwestie przetwarzanych przez nas Twoich danych, wówczas nota ta, w zakresie treści w niej uregulowanych, będzie miała pierwszeństwo w stosunku do informacji przekazanych w niniejszej Polityce Prywatności. W pozostałym zakresie zastosowanie znajdzie niniejsza Polityka Prywatności.

Udział w ankietach / testach

Możemy udostępniać Ci ankiety dla użytkowników, aby sprawdzić ogólne zadowolenie z jakości naszych Usług. W tym celu wykorzystamy tylko sesję (jest to losowy identyfikator przypisany do Ciebie podczas pobierania naszej aplikacji mobilnej lub odwiedzania naszej strony internetowej). Ponadto możesz dobrowolnie podać nam swoje dane kontaktowe, takie jak adres e-mail i numer telefonu komórkowego, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą i zaprosić Cię na jeden z naszych testów użyteczności (UX) lub na rozmowę z naszym zespołem. Należy pamiętać, że informacje, które nam przekazujesz w ramach odpowiedzi na zadane pytania ankietowe, mogą zawierać dane osobowe, które dobrowolnie nam przekazujesz.

Komunikacja za pośrednictwem funkcji czatu w naszym Serwisie

Kiedy używasz funkcji czatu do komunikacji z innymi użytkownikami, zbieramy treści wiadomości i informacje, które przekazujesz za pośrednictwem tej funkcjonalności.

Komunikacja telefoniczna oraz prowadzenie korespondencji

W przypadku kontaktu telefonicznego lub mailowego zbieramy wszystkie informacje, które zdecydujesz się przekazać podczas rozmowy lub w trakcie korespondencji z naszymi pracownikami, lub przedstawicielami. Informujemy, że w przypadku kontaktów telefonicznych wszystkie rozmowy są nagrywane. Jeżeli sprzeciwiasz się nagrywaniu rozmów telefonicznych, rozmowa nie będzie kontynuowana, a Ty możesz skorzystać z innych dostępnych form komunikacji.

Nawiązywanie kontaktu z nami, w tym także kiedy jesteś Gościem

W przypadku gdy korzystasz z naszego Serwisu i pozostawiasz nam dane celem podjęcia z Tobą kontaktu przez nas lub sam podejmujesz z nami kontakt, zbieramy dane, które przekazujesz nam za pośrednictwem wszelkiego rodzaju formularzy kontaktowych, żądając otrzymania oferty lub nawiązania z Tobą kontaktu oraz w trakcie takiego kontaktu.

Dane dotyczące ocen i opinii

Gromadzimy oraz udostępniamy informacje pochodzące z wystawianych przez Ciebie, ocen oraz opinii zgodnie z naszym Regulaminem. Jest to element naszych Usług, który ma na celu badanie ich satysfakcji z doświadczenia zakupowego oraz zapewnienia najlepszego poziomu komunikacji pomiędzy Użytkownikami, weryfikacji działań i zachowań niepożądanych i umożliwienia podejmowania przez nas w tym zakresie odpowiednich działań zmierzających do narzucenia wysokich standardów świadczonych w ramach Serwisu usług.

1.5 Cookies

Cookie to dane przechowywane na dysku twardym użytkownika, zawierające informacje o użytkowniku. Korzystanie z plików cookie zapewnia korzyści dla użytkownika i w żaden sposób nie jest powiązane z żadnymi informacjami umożliwiającymi identyfikację użytkownika podczas korzystania z naszej witryny.

Na przykład, ustawiając ciasteczko na naszej stronie użytkownik nie musiałby wpisywać hasła więcej niż jeden raz. Jeśli użytkownik odrzuci pliki cookie, może nadal korzystać z naszej strony, choć niektóre obszary mogą być funkcjonalnie ograniczone. Cookies pozwalają nam również śledzić i kierować zainteresowania naszych użytkowników w celu zwiększenia komfortu korzystania z nich na miejscu.

Z uwagi na funkcję stosujemy w ramach Serwisu następujące rodzaje plików cookies:

 • niezbędne pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do podtrzymania sesji po zalogowaniu się użytkownika;
 • funkcjonalne pliki cookies, umożliwiające zapamiętanie wybranych przez Ciebie ustawień i personalizację interfejsu, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzisz, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 • reklamowe pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Ci treści reklamowych bardziej dostosowanych do Twoich zainteresowań.

Pliki cookies mogą być wykorzystywane i zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym również przez współpracujących z nami partnerami.

Abyśmy mogli trwale zapamiętać Twoją decyzję dotyczącą braku zgody na wykorzystywanie przez nas cookies w celach opisanych powyżej, jesteśmy zmuszeni zapisać na Twoim urządzeniu cookie przechowujące taką informację. Jeśli ustawienia Twojego urządzenia na to nie pozwalają, naturalnym zachowaniem będzie każdorazowe pytanie Cię o zgodę.

W każdej chwili masz możliwość uzyskiwania dostępu do cookies za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w Twoim urządzeniu. Poniżej znajdują się odnośniki do oficjalnych stron internetowych producentów najczęściej używanych przeglądarek internetowych. Można tam znaleść informacje o czynnościach potrzebnych do zmiany ustawień danej przeglądarki oraz o zarządzaniu prywatnością:

Internet Explorer:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies

Mozilla Firefox:

http://support.mozilla.org/pl/kb/ciasteczka

Google Chrome:

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=pl&answer=95647

Opera:

http://help.opera.com/Windows/12.10/pl/cookies.html

Safari:

https://support.apple.com/kb/PH5042?locale=en-GB

2. Zamawianie

W pewnych sytuacjacj możemy poprosić o podanie informacji o użytkowniku na formularzu zamówienia. Użytkownik może zostać poproszony o podanie danych kontaktowych (np. imię i nazwisko oraz adresu zamieszkania) oraz informacji finansowych (np. numer karty kredytowej, data ważności). Informacje te są wykorzystywane do celów rozliczeniowych oraz do realizacji zamówień. Jeśli mamy trudności z realizacją zamówienia, dane kontaktowe służą do skontaktowania się z klientem.

W pewnych szczególnych sytuacjach musimy przetwarzać Twoje dane z uwagi na konieczność realizacji spoczywających na nas obowiązków prawnych.

Będą to sytuacje, w których musimy przechowywać Twoje dane np. dane wynikające z wystawionych faktur ze względów rozliczeniowo-podatkowych.

3. Bezpieczeństwo

Nasza witryna podejmuje wszelkie środki ostrożności w celu ochrony informacji o naszych użytkownikach. Gdy użytkownik przekazuje poufne informacje, są one chronione zarówno w trybie online, jak i offline. Jeśli nasz formularz rejestracyjny/zamówienia wymaga poufnych informacji (takich jak numer karty kredytowej), informacje te są szyfrowane przy użyciu SSL, najlepszego oprogramowania szyfrującego w branży. Na bezpiecznej stronie, takiej jak nasz formularz zamówienia, ikona kłódki na dole przeglądarek internetowych, staje się zablokowana

W niektórych sytuacjach przekazujemy Twoje dane osobowe podmiotom trzecim. Odbiorcami Twoich danych są:

 • nasi upoważnieni pracownicy i współpracownicy, którym, Twoje dane osobowe będą ujawniane po to, by mogli oni wykonać swoje obowiązki;
 • podmioty, którym zlecamy wykonywanie usług związanych z przetwarzaniem danych osobowych;
 • nasi Partnerzy wymienieni w Polityki Prywatności;
 • organy publiczne, w tym Policja, izba celna, organy ścigania, w związku z prowadzonymi przez nie postępowaniami.

Okres przechowywania danych powiązany jest z celami i podstawami przetwarzania.

Dla darmowych ogłoszeń minimalny okres to 6 miesięcy od dnia zakończenia publikacji ogloszenia.

Jeśli w związku z wykonaniem zawartej z nami umowy lub w związku z korzystaniem z naszego Serwisu, czy też w związku z udziałem w konkursie nabędziesz od nas za dodatkową opłatą usługę, wówczas będziemy przetwarzać Twoje dane przez okres 6 lat z uwagi na przepisy prawa podatkowego.

W pozostałych przypadkach Twoje dane przekazane nam będziemy przechowywać przez okres 6 lat z uwagi na terminy przedawnienia roszczeń.

Jeżeli nabywamy od Ciebie prawo (np. prawo autorskie lub licencję), wówczas będziemy przetwarzać Twoje dane przez cały okres, w którym przysługuje nam to prawo lub z niego korzystamy.

W pozostałym zakresie, za wyjątkiem danych z plików cookies, będziemy przetwarzać Twoje dane do czasu cofnięcia Twojej zgody, wyrażenia sprzeciwu lub do czasu żądania usunięcia danych, nie dłużej jednak niż przez okres 6 lat od czasu Twojej ostatniej aktywności w Serwisie.

Twoje dane zebrane przez naszego partnera, firmę Google, w trakcie korzystania z naszego serwisu przechowywane są przez okres 26 miesięcy od dnia ich pobrania.

Pliki cookies będą przechowywane w przeglądarce Twego urządzenia przez okres do 1 roku. Możesz także w każdej chwili skasować je samodzielnie, korzystając z ustawień przeglądarki internetowej.

Po upływie wskazanych okresów czasu Twoje dane osobowe zostaną usunięte.

4. Twoje prawa

W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych przysługuje Ci szereg uprawnień. Możesz z nich skorzystać, jak również uzyskać więcej wyjaśnień, kontaktując się z nami:

mailowo: iod@limu.pl

korespondencyjnie: Klik-24 LTD, 30 Clifton Road, UB6 8SW London

Przysługuje Ci:

 • prawo żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”);
 • prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego, które powoduje zaprzestanie przetwarzania przez nas Twoich danych w celach marketingu bezpośredniego;
 • od dnia 25 maja 2018 r. prawo do wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, jeśli Twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu. Jednakże będziemy dalej przetwarzać dane osobowe w niezbędnym zakresie, jeżeli po naszej stronie będzie istniał uzasadniony powód ku temu;
 • od dnia 25 maja 2018 r. prawo do przenoszenia danych przetwarzanych w związku z wykonaniem umowy lub na podstawie Twojej zgody oraz prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 • jeżeli podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda, posiadasz prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Profilowanie i ukierunkowanie

Zarówno nasi partnerzy jak i my zamieszczamy w serwisie reklamy targetowane oraz profilowane.

Targetowanie polega na określeniu odpowiednich parametrów, które pozwolą dotrzeć do najbardziej interesującej nas grupy odbiorców np. w oparciu o Twoje IP.

Profilowanie to sposób przetwarzania danych osobowych, polegający m.in. na wykorzystywaniu danych osobowych do analizy lub prognozy osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, lokalizacji, zachowania czy przemieszczania się. Stosowanie procesu profilowania umożliwia nam oraz naszym Partnerom bardziej szczegółową personalizację reklam i treści prezentowanych użytkownikowi.

Kryteria profilowania i targetowania:

 • geolokalizacja: kraj, miasto, województwo;
 • emisja na artykuły o określonej tematyce ;
 • informacje techniczne nt. Twojego urządzenia końcowego: rodzaj urządzenia (PC, tablet, smartfon), rodzaj przeglądarki, system operacyjny, język ustawiony w systemie, rodzaj łącza internetowego – ten rodzaj profilowania jest wykorzystywany np. do ograniczania emisji specyficznych formatów lub kreacji reklamowych, które funkcjonują tylko przy określonych warunkach technicznych (np. tylko na PC).

6. Prywatność dzieci

Ofertowane przez nas usługi nie są przeznaczone dla dzieci poniżej 16 roku życia. Z tych względów informujemy, że jeśli dowiemy się, że bez zgody opiekunów prawnych przetwarzamy dane osobowe dzieci poniżej 16 roku życia wówczas podejmiemy odpowiednie kroki w celu jak najszybszego usunięcia tych danych.

Nie przetwarzamy świadomie danych osobowych dzieci poniżej 16 roku ich życia bez ważnej zgody ich opiekunów prawnych.

7. Dostawcy

Obsługę kart kredytowych zlecamy firmom zewnętrznym. Firmy świadczące te usługi nie zatrzymują, nie udostępniają, nie przechowują ani nie wykorzystują informacji umożliwiających identyfikację osób do żadnych drugorzędnych celów.

8. Powiadomienie o zmianach

Jeśli zmienimy naszą politykę prywatności, umieścimy powiadomienie o tych zmianach na naszej stronie głównej, tak aby nasi użytkownicy byli świadomi zmian w gromadzonych przez nas informacjach, w jaki sposób są one wykorzystywane i w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, są ujawniane. Jeżeli w jakimkolwiek momencie zdecydujemy się na wykorzystanie danych osobowych w sposób inny niż w momencie ich zbierania, powiadomimy o tym użytkowników pocztą elektroniczną. Użytkownicy będą mieli wybór, czy wykorzystamy ich dane w ten odmienny sposób.
Będziemy wykorzystywać informacje zgodnie z polityką prywatności, na mocy której zostały one zebrane.

9. Lista partnerów zbierających dane dla własnych celów

Poniżej przedstawiamy listę Partnerów oraz stosowanych przez nich polityk prywatności, którzy uzyskują dostęp do danych zbieranych automatycznie za pośrednictwem naszego Serwisu i wykorzystują te dane także do własnych celów.

Prosimy o zapoznanie się z listą naszych Partnerów oraz jej regularne przeglądanie celem uzyskania najbardziej aktualnych informacji o liście naszych Partnerów i stosowanych przez nich politykach prywatności.

Google Inc.

Dopasowanie reklam, zbieranie informacji o zachowaniu użytkownika, Social Media.

https://policies.google.com/privacy?hl=pl

Facebook

Social Media. Dopasowanie reklam. Zbieranie informacji o zachowaniu użytkownika.

https://www.facebook.com/privacy/explanation

Twitter

Social Media. Dopasowanie reklam. Zbieranie informacji o zachowaniu użytkownika.

https://twitter.com/en/privacy

10. Odnośniki do strony internetowych podmiotów trzecich

Nasz Serwis może zawierać odnośniki do stron internetowych lub aplikacji podmiotów trzecich. Jeśli klikniesz jeden z takich odnośników, pamiętaj, że każda ze stron, na którą zostaniesz przekierowany, posiada własną politykę prywatności. Nie mamy wpływu na takie strony internetowe/aplikacje i nie jesteśmy odpowiedzialni za ich polityki. Zachęcamy Cię do zapoznania się z informacją o polityce prywatności każdej strony internetowej, którą odwiedzasz, opuszczając nasz Serwis.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.